Саїйт рекламно – інформаційних оголошень П`ятниця, 19-08-2022, 11:50:50
Вітаю Вас Гость
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 19-08-2022,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

Категорії розділу
ДОПОМОГА В ПУБЛІКАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ [14]
Що тут і Як?
ДОПОМОГА З МОЇМ ОПУБЛІКОВАНИМ ОГОЛО [10]
Що тут і Як? 2 ДОПОМОГА З МОЇМ ОПУБЛІКОВАНИМ ОГОЛОШЕННЯМ
ЯКІ ОГОЛОШЕННЯ ВИ ВИРІШУЄТЕ ДО ПУБЛ [10]
ЯКІ ОГОЛОШЕННЯ ВИ ВИРІШУЄТЕ ДО ПУБЛІКАЦІЇ
blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » FAQ [ Додати питання ]

ДОПОМОГА В ПУБЛІКАЦІЇ ОГОЛОШЕНЬ [14]
Що тут і Як?
ДОПОМОГА З МОЇМ ОПУБЛІКОВАНИМ ОГОЛО [10]
Що тут і Як? 2 ДОПОМОГА З МОЇМ ОПУБЛІКОВАНИМ ОГОЛОШЕННЯМ
ЯКІ ОГОЛОШЕННЯ ВИ ВИРІШУЄТЕ ДО ПУБЛ [10]
ЯКІ ОГОЛОШЕННЯ ВИ ВИРІШУЄТЕ ДО ПУБЛІКАЦІЇ

Розмістити оголошення на www.4grad.at.ua дуже швидко і легко. Досить зайти на головну сторінку і натискувати на кнопку "Подати оголошення" - вона розташована на сторінки http://4grad.at.ua/board/0-0-0-0-1

Потім:
Виберіть розділ, в якому Ви б хотіли побачити Ваше оголошення;
Заповните всі поля Вашого оголошення (Будь ласка, постарайтеся дати як можна докладнішу інформацію; Ви також можете приєднати до 6 фотографій до свого оголошення!);
Далі слідуйте підказкам для підтвердження публікації оголошення.

Після того, як Ви підтвердили публікацію, оголошення з'явиться на сайті через 3 - 12 години (у робочий час), або через од 8 до 48 годин (у вихідні).
Будь ласка, проявите терпіння. Ви зможете побачити Ваше оголошення і раніше в робочий час, або пізніше, якщо Ви розмістили оголошення вночі або у вихідний день.

Після того, як Ви підтвердили публікацію Вашого оголошення, Вам буде вислано електронне пісьмо-подтвержденіє, яке міститиме номер оголошення і заслання для редагування. Збережете цей лист, оскільки Ви зможете скористатися їм пізніше для коректування, повторної публікації або видалення Вашого оголошення.


Чи можу я прислати вам моє оголошення по електронній пошті, щоб ви його самі опублікували?

ми публікуємо оголошення, отримані по електронній пошті. Ми вітаємо публікацію оголошень самими користувачами. або по Телефон: 0966016916


Досить знайти електронний лист із засланням, який ми вислали Вам, коли Ви розміщували своє оголошення, і натискувати на це заслання. Ви потрапите на станицю, необхідно реєструватися. з якою Ви зможете або відредагувати, або видалити своє оголошення.
Через деякий час, виправлені оголошення будуть перевірені модераторами www.4grad.at.ua і незабаром знову з'являться на сайті; ці оголошення і переопублікованниє оголошення будуть показані на сайті за поточний день, а видалені оголошення будуть видалені з сайту.

Якщо Ви втратили електронний лист із засланням на Ваше оголошення, натискуйте на кнопку "Вход" або "Форма входа" на головній сторінці www.4grad.at.ua Введіть Логин і Пароль свого оголошення і натискуйте на кнопку "Мой профиль" у верхньому лівому кутку на головній сторінці або по Телефон: 80638080500 Ви одержите новий електронний лист із засланням на Ваше оголошення.

Термін показу оголошення розрізняється залежно від розділу, в якому воно було опубліковане. В основному, термін активності оголошень наступний:
Авто - незалежно від його статусу та тривалості розміщення.
Купі-продай - незалежно від його статусу та тривалості розміщення.
Нерухомість - незалежно від його статусу та тривалості розміщення.
Увага - незалежно від його статусу та тривалості розміщення.
Знайомства - незалежно від його статусу та тривалості розміщення.
Послуги - незалежно від його статусу та тривалості розміщення.
Робота - незалежно від його статусу та тривалості розміщення.

Термін показу оголошення буде коротший максимального, якщо:
Ви порахуєте потрібним видалити своє оголошення з сайту; або ми залишаємо за собою право видалити Ваше оголошення. У соответсвії з Умовами використання сайту www.4grad.at.ua ми можемо видалити оголошення, якщо воно порушує наші Правила публікації оголошень або ми вважаємо, що оголошення недоречного вмісту;


Я відредагував своє оголошення і знову його опублікував, але коли я зашёл на сайт, то не зміг його знайти. Що я зробив неправільно?

Перш, ніж Ви побачите Ваше відредаговане оголошення на сайті, пройде до декількох годин для перевірки оголошення модератором. Тому, будь ласка, запасіться терпінням! Якщо Ви слідуватимете нашим інструкціям про те, як вносити зміни до оголошення, то Ваші зміни будуть зроблені вчасно. Перевірте ще раз оголошення на сайті трохи пізніше - незабаром Ви обов'язково знову побачите своё оголошення.


Після публікації оголошення Ви повинні отримати електронне пісмо-подтвержденіє протягом однієї години. Якщо Ви використовуєте поштовий сервер mail.ru, Hotmail, yahoo або інший подібний поштовий ресурс і Ви чекаєте пісьмо-подтвержденіє або пісьмо-актівацию для публікації оголошення про знайомства, будь ласка, перевірте теку "Спам/рассилки", оскільки подібні листи інколи перенаправляються туди.

Перш ніж Ваше оголошення з'явиться на сайті, пройде до декількох годин, тому, будь ласка, проявите терпіння! Якщо Ваше оголошення всё-таки не з'явилося на сайті, можливо, воно було видалене, оскільки не відповідало Умовам використання сайту www.4grad.at.ua або Правилам публікації оголошень.
Будь ласка, перевірте, чи не прийшов Вам лист від www.4grad.at.ua із цього приводу (інколи такі листи можуть бути перенаправлені в теку "Спам" або "Розсилки" тому перевірте, будь ласка, і ці теки). І, на всяк випадок, перечитайте наші Правила публікації оголошень.

Публікація або оновлення Вашого оголошення на сайті може зайняти до декількох годин, тому, проявите терпіння!

Ви можете приєднати від 0 до 6-ті фотографій до Вашого оголошення на www.4grad.at.ua (залежно від рубрики, в якій Ви хочете розмістити своё оголошення).

Пожалуйста, проверьте формат изображения. Максимальные размеры изображения: 400x500 Px Мы допускаем изображения только с расширением .jpeg, .gif, или .png размером не больше, чем 200Kb.

Вам потрібно активувати своє оголошення. Поглянете, чи не прийшов Вам електроннноє лист від www.4grad.at.ua Вам необхідно натискувати на заслання для активації.
Якщо Ваша поштова програма не розпізнає дане заслання, скопіюйте і вставте її в рядок браузера. (Якщо це заслання довше одного рядка, то Вам потрібно "склеїти" обидві половини заслання в браузере). Ви отримаєте повідомлення, підтверджуюче, що оголошення було активоване. Ваше оголошення з'явиться на сайті приблизно через 3-4 години.

ДА по Телефон: 80638080500 Ви повинні розміщувати оголошення на тому сайті www.4grad.at.ua, географічне положення якого щонайближче розташоване до Вашого місцезнаходження. Приймаються лише оголошення, отримані з відповідного міста і довколишнього регіону. Передбачимо, аби хтось шукав житло або роботу, наприклад, в Києві, то он/она відвідав би Київський www.4grad.at.ua. У цьому і полягає суть роботи сайтів

Ми прагнемо надати Вам всі необхідні інструменти і функціональні можливості на www.4grad.at.ua для найбільш комфортної публікації оголошень. Пам'ятаєте, Ви можете використовувати стільки місця, скільки Вам необхідно для Вашого оголошення, яке з'явиться на сайті незабаром після Вашого підтвердження Ви можете виправляти його стільки раз, скільки хочете, і Ви можете навіть приєднати фотографії. Таким чином, немає жодної необхідності перенаправляти користувачів до інших джерел. Якщо у Вас є що-небудь на продаж, пропозиція про роботу або навіть житло для оренди, у Вас є вибір публікувати свої пропозиції у нас або на будь-якому іншому сайті по Вашому бажанню, проте ми були б вдячливі, аби Ви допомогли нам і не поміщали заслання на інші сайти.

Коли оголошення опубліковується повторно, воно повністю віддаляється з того місця на сайті, де воно було розташоване і через невеликий проміжок часу переміщається в список оголошень за поточний день. Таким чином, за той період часу, після повторної публікації оголошення, Ви ніде на сайті не зможете його знайти. Будь ласка, проявите терпіння, оскільки переопублікованноє оголошення незабаром знов з'явиться на сайті.

Якщо Ви опублікували Ваше оголошення в неправільном розділі, Будь ласка, повідомите нас про це. по Телефон: 80638080500 Досить натискувати на це заслання, і Ви потрапите на сторінку для радактірованія оголошення, де зможете виправити будь-яку інформацію в оголошенні.

Можуть бути декілька причин, чому Ви бачите своє оголошення, але не отримуєте відповідей:
Ваше оголошення, можливо, було розміщене в неправільном розділі, в цьому випадку, ми можемо перемістити його в правильний розділ. Будь ласка, повідомите нас про це. по Телефон: 80638080500
Оголошення перемістилося в кінець спільного списку, в цьому випадку стоїть переопубліковать його сьогоднішнім числом.
Можливо, Ви ввели неправільниє контактні дані. Будь ласка, підкоригуйте своє оголошення і опублікуйте його заново.

Якщо Ви вважаєте, що жодна з приведених вище причин Вам не личить, прочитайте рекомендації по розміщенню оголошень, які Ви зможете знайти в кожній рубриці на сторінці, передуючій розміщенню оголошень.


Оголошення, які виходять за рамки наших Правил публікації оголошень, також можуть бути видалені модераторами. Перевіряючи оголошення на www.4grad.at.ua ми керуємося Правилами публікації оголошень і здоровим глуздом. Якщо Ви упевнені, що Ваше оголошення дотримується викладених правив і спільній тенденції www.4grad.at.ua але було нами видалено, будь ласка, повідомите нас про це по Телефон: 0966016916

Некорректные объявления, о которых нам сообщили пользователи или объявления, нарушающие наши Правила публикации объявлений и Условия использования сайта, могут быть удалены. Проверяя объявления на www.4grad.at.ua, мы руководствуемся Правилами публикации объявлений и здравым смыслом. Если Вы уверены, что Ваше объявление придерживается изложенных правил и общей тенденции www.4grad.at.ua, но было нами удалено, пожалуйста, сообщите нам об этом по Телефон: 80638080500

www.4grad.at.ua залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, по нашому припущенню або оцінці користувачів www.4grad.at.ua, недоречного вмісту, з поясненням або без пояснення причин. Якщо Ви не згодні з яким-небудь пунктом наших Умов використання сайту, правилам, або будь-яким подальшим модифікаціям до них або не задоволені роботою www.4grad.at.ua, у Вас є єдиний спосіб уникнути непорозумінь - припинити використання Вами www.4grad.at.ua.


Рубрика "Аренда кімнат" призначена для приватних осіб, що пропонують своє житло в оренду, а також осіб тих, що представляють інтереси комерційної організації.
Якщо Ви самі проживаєте в квартіре/доме і хочете запропонувати мешкання у Вас, то Ви можете подати оголошення в рубрику "Аренда кімнат". Якщо ж Ви здаєте цілу квартиру, то ця рубрика не для Вас. Будь ласка, слідуйте цим правилам, щоб уникнути удаленія/перемещенія Вашого оголошення.

Розділ "Аренда квартир" на сайті www.4grad.at.ua призначений для публікації оголошень про оренду об'єктів житлового фонду. Як приватні особи, так і комерційні організації можуть розміщувати свої оголошення в цьому розділі.
Як і у всіх розділах сайту, ми даємо Вам можливість дати як можна докладнішу інформацію, а також приєднувати фотографії. Таким чином, ми пропонуємо Вам зробити Ваш опис квартіри/дома як можна детальнішим - так Ви швидше знайдете необхідного Вам квартиронаймача!

Будь ласка, слідуйте цим правилам, щоб уникнути перемещенія/удаленія Вашого оголошення.


Як приватні особи, так і комерційні організації можуть розміщувати свої оголошення в цьому розділі.

www.4grad.at.ua допускает публикацию объявлний в данной рубрике как от частных лиц, так и коммерческих организаций.

Мы не допускаем к публикации объявления о продаже ЛЮБЫХ предметов, запрещенных законом, включая:
Наркотики
Оружие
Порнографию, предметы/материалы порнографического характера

www.4grad.at.ua залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, по нашому припущенню або оцінці користувачів www.4grad.at.ua, недоречного вмісту, з поясненням або без пояснення причин.
Будь ласка, слідуйте цим правилам, щоб уникнути перемещенія/удаленія Вашого оголошення.


Ми допускаємо оголошення від людей, які щиро і законно віддають свої товари іншим членам суспільства. У цей раедел:

Ми не приймаємо оголошення про пропозиції послуг комерційними організаціями або приватними особами.
Ми не приймаємо оголошення з пропозицією чого-небудь (у тому числі грошового еквіваленту) замість товару.
Ми не приймаємо оголошення з пропозицією про оплату за товар.
Ми не приймаємо оголошення з проханням про допомогу грошима.


Розділ "Знайомства" призначений для публікації оголошень ЛИШЕ приватними особами. Комерційні організації, суспільства або шлюбні агентства повинні розміщувати свої оголошення в розділі "Послуги".

необхідно реєструватися.

** Ці розділи - строго для людей старше 16 років.
** Рубрика "Для сексу" і призначені для публікації оголошень ЛИШЕ приватного характеру і що не несуть комерційної спрямованості. Оголошення, що пропонують послуги комерційних організацій, суспільств або шлюбних агентств мають бути розміщені в розділі "Послуги".

Ми не допускаємо до публікації оголошення, що заохочують що-небудь нелегальноє, включаючи:
Проституцію
Вербування на відео для дорослих
Послуги масажних салонів

www.4grad.at.ua веде історію ВСІХ IP адрес користувачів, що будь-коли публікували оголошення на www.4grad.at.ua, тому, нам не буде складно прийняти відповідні міру в разі зловживання Вами нашою системою.
Будь ласка, слідуйте цим правилам, щоб уникнути перемещенія/удаленія Вашого оголошення.


Розділ "Увага" призначений для публікації оголошень ЛИШЕ приватного характеру і що НЕ несуть комерційної спрямованості. Будь ласка, слідуйте цим правилам, щоб уникнути перемещенія/удаленія Вашого оголошення.

Даний розділ призначений для публікації оголошень, що рекламують ділові або комерційні послуги. Цей розділ не призначений для оголошень про пропозиції вакансій.

Ми забороняємо повторну публікацію (багатократну публікацію оголошення про послуги однієї і тієї ж компанії багато раз). Повторна публікація не викликає нічого окрім роздратування у користувачів www.4grad.at.ua, оскільки такі оголошення не несуть жодної цінності в тих рубриках, в яких вони опубліковані. Будь ласка, рекламуючи Ваші послуги, публікуйте своє оголошення не більше, ніж один раз в день. Повторна публікація багатократних, дублюючих оголошень може привести до повного видалення ВСІХ ваших оголошень.

Будь ласка, слідуйте цим правилам, щоб уникнути перемещенія/удаленія Вашого оголошення.


Просимо Вас публікувати в цю рубрику оголошення про роботу

Ще немає відповіді на це питання.
Додав: РУСЛАНА (оливка)

Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Вітаій (Traitor)

Наше опитування
Сайту потрібен форум?
Всього відповідей: 37
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2022