Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Понеділок, 25-09-2023, 16:48:25
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 25-09-2023,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

Категорії розділу
Червоноград файлы [3]
„Внутрішній контроль” [0]
В наведеній таблиці було проаналізовано господарські операції за наступними рахунками: „Готова продукція” (26), „Статутний капітал” (40), „Розрахунки за страхуванням” (65). Синтетичний облік готової продукції провадять на активному рахунку „Готова продукція” за фактичною виробничою собівартістю. Вихід кожного виду готової продукції з виробництва оформляється відповідною первинною документацією – частіше приймально – здавальними накладними. У них зазначають номер, дату , цех (відправник), склад (одержувач), найменування продукції, одиницю вимірювання тощо. Тут також відображають час прийняття, стан тари, підписи осіб того, хто здав, і того, хто прийняв готову продукцію. Накладні надходять до бухгалтерії для обліку готової продукції.
blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Червоноград файлы

Червоноград Відео Солокія
30-06-2008, 01:01:47

Червоноград Відео Солокія Перша частинаЧервоноград Відео Солокія Друга частинаНовий Двір.

Неподалік Волсвина зароджується поселення Новий Двір. Ймовірно, що новозбудовану садибу назвали таким чином у зв'язку з її переносом з більш давнього центру, розташованого або в Городищі, або в Старому Селі. На такі висновки наштовхує прикметник «новий» у назві поселення. Так, переважно, називали оселі, що були збудовані поруч аналогічних більш давнього походження, або споруджені на тому місці, де давній двір існував, але був знищений. Мабуть, така причина була визначальною для випадку з Новим Двором.
Перша письмова згадка про Новий Двір відноситься до 1613 року. Згадує його бернардинський хроніст у монастирській пропам'ятній книзі. Згадка ця стосується Христофора Тимінського, власника Нового Двору, що поховав там свого сина Войтеха. В подальшому це поселення, яке з часом стало передмістям Кристинополя, утримувало певну автономію і було заселене переважно українцями.
У XV—XVII столітті дворами називали цілком ви¬значений тип поселень, досить розповсюджений в Польщі та Україні. Центральною частиною структури такого селища була панська садиба. її найчастіше будували з дерева, двоповерховою з декількома репрезентативними хатами та численними алькерами — невеличкими житловими кімнатами. На деякій відстані від будинку стояла кухня. Окремо також будувалися офіцини — приміщення для слуг, які жили при дворі. Уся ця забудова розміщувалася переважно по периметру квадрата або прямокутника.
Головний будинок орієнтували таким чином, щоб сонце не потрапляло у вікна після одинадцятої години ранку і не сліпило очей. Ця структура мала укріплення, найчастіше у вигляді земляного валу, оточеного дерев'яними стінами, плотом. Для будівництва обиралося місце на підвищенні, біля ставка або річки, де легко було оформити оборонні вали. Такі найпростіші укріплення двору звалися форталіціями. Поруч з садибою, але за межами форталіції, розташовувався господар¬сько-допоміжний двір, в якому обов'язково існував ряд споруд, пов'язаних з виробничою діяльністю. Тут будували стайні, возівні, бровар, маслоробню, сироварню, різноманітні комори для зерна та іншого добра, льохи та холодники. Приміщень таких було багато, бо за звичаєм того часу робилися великі запаси. До господарсько-виробничої забудови належали й млини. Подекуди подвір'я мало свої оборонні вали. Поруч з двором обо¬в'язково знаходився садок, а в багатших дворах — «звіринець», чималий парк з доріжками, городи, квітники.
Навколо двору, хоч і на деякій відстані, було поселення, а інколи і декілька, громади яких були «під двором». Населення займалося як сільським господарством, так і ремеслами: ткацтвом, столярством, ковальством тощо, забезпечуючи себе і мешканців двору усією необхідною продукцією. Таким чином, двір був типовою самодостатньою феодальною структурою, яка вирішувала всі свої проблеми сама і рідко зверталася до товарного обміну.
Про характер Нового Двору в період XVI—XVII сто¬літь важко щось категорично стверджувати, оскільки письмові джерела дуже бідні. Відомо, що на початку XVII століття крім православної церкви тут вже існувала римо-католицька під патронатом оо. Бернардинів. Цей факт свідчив, що населення Нового Двору мало досить значний відсоток римо-католиків. Таке явище було не типовим для сіл Західної України. Звичайно, при панських дворах існували завжди каплиці, де велась відправа для родини шляхтича, якому належала маєтність. Але парафіяльні костьоли з'явилися у XVI—XVII століттях в невеличких містечках, а точніше — в селищах міського типу, де вже було чимало зайшлих ремісників-католиків.
Таким чином, у 1613 році, коли вперше згадується Новий Двір, він був типовим селищем, яке складалося з укріпленого двору, декількох поселень із змішаним ремісничо-землеробським населенням, двома релігійними центрами, значною господарською забудовою.
Наступ Польщі йшов так само в господарській діяльності, як і в культурній. У колонізаційному поході провід вели польські магнати. Опанувавши Холмщину, Галичину і Поділля, вони перейшли після Люблінської унії на Волинь, Брацлавщину, Київщину і врешті на Ліво¬бережжя, займаючи порожні землі, або витискаючи з них місцевих власників. Струсі, Язловецькі, Замойські, Сінявські, Жолкєвські, Калиновські, Потоцькі, Конєцпольські та інші магнатські роди зайняли величезні простори, творячи справжні латифундії, до яких нале¬жали сотні сіл, десятки містечок і замків, — цілі просторі провінції. Ці «короленята» були необмеженими володарями своїх областей, бо звичайно, й мали найвищі становища в адміністрації — воєвод, каштелянів, старостів. Вони безоглядно проводили свої плани, не рахуючись ні з якими перешкодами.

Категорія: Червоноград файлы | Додав: 4grad
Переглядів: 7431 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 25-09-2023 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
1 4grad • 16:25:37, 21-11-2008
Yashik.tv - первый украинский видео хостинг
avatar
Наше опитування
Сайту потрібен форум?
Всього відповідей: 37
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2023