Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Неділя, 01-10-2023, 05:46:00
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 01-10-2023,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2008 » Листопад » 21 » Валюту не пускають у резерви
22:47:42
Валюту не пускають у резерви
Пятница, 21.11.2008, 00:46:27 на засіданні Держфінпослуг планується затвердити положення "Про критерії і нормативи достатності капіталу, диверсифікованості і якості активів страховиків". Прийняття документа повинно дозволити уникнути покриття резервів неякісними активами. Учасники ринку запевняють, що в умовах кризи якісними активами є тільки депозити та гроші на поточних рахунках.

"Ми готові навіть збільшити частку коштів на поточних рахунках. Сподіваємося, комісія прийме цю пропозицію", - розповів Вадим Коломієць, директор департаменту страхового нагляду Держфінпослуг.

Страховики ж запевняють, що цього недостатньо. "Кошти СК на депозитах заблоковані, ліквідність цінних паперів і нерухомості істотно знизилася, і вони не є надійними з погляду ліквідності та прибутковості. Є навіть пропозиція дозволити компаніям формувати резерви у твердій валюті, що дозволило б захистити кошти від інфляції. Зараз ми готуємо зустріч із НБУ, під час якої плануємо обговорити ці проблемні моменти", - відзначив Олександр Філонюк, президент Ліги страхових організацій України.

Деякі страховики вважають, що формувати резерви варто все-таки в гривневому еквіваленті, причому переважно за рахунок коштів на поточних рахунках і депозитів. "У нас у країні єдина грошова одиниця - гривня, платежі приймаються в гривні, тому й резерви повинні бути гривневі. Але при цьому резерви повинні бути сформовані за рахунок ліквідних і надійних активів. Зараз є два інструменти, які є надійними, - це гроші на поточних рахунках і нерухомість, інші або втратили в ціні, або заморожені. Найбільш вигідно формувати резерви з розрахунку 25% резервів - у нерухомість, 75% - на поточних рахунках", - запевняє Дмитро Грицута, голова правління СГ "ТАС".

За його словами, в умовах збільшення виплат і зниження частки страхових надходжень страховики будуть змушені розформовувати резерви, у першу чергу коштів на депозитах, які минули. Продавати цінні папери навряд чи будуть, оскільки вони вже істотно подешевшали. Частково будуть продавати й нерухомість.

В Українській страховій групі (УСГ) вважають, що найбільш надійними, крім грошей на поточних рахунках, є банківські депозити. При цьому страховики мають намір укладати депозитні договори на більш короткі терміни в більш надійних банках. "Ризикові компанії, особливо ті, що активно займаються автострахуванням, зіткнулися за останні два місяці зі збільшенням середньої виплати на 20%, резерви ж при цьому не збільшилися. У лайфових компаніях ситуація ще гірша - багато полісів зі страхування життя номінувалися у валюті, але резерви під них формувалися в гривні, а якщо валюта дорожчає, то ці резерви не є адекватними. Крім грошей на депозитах і поточних рахунках, зараз ніщо не гарантує схоронність коштів. Були ідеї приймати в покриття резервів банківські метали, зокрема золото, але навіть воно зараз поводиться нестабільно", - ремствує Павло Нельга, голова правління УСГ.

Що стосується ідеї формування резервів у твердій валюті, то страховики сумніваються, що вона буде підтримана регулятором. За словами представників страхового ринку, у комісії цю ідею назвали "недержавним підходом", як й ідею представників лайфового ринку приймати платежі від населення у валюті. Адже для формування валютних резервів необхідно вносити зміни в профільний закон, а законодавці навряд чи приймуть ці зміни. А ризики інфляції, за словами пана Коломійця, компаніям доведеться закласти в страхові тарифи, адже якщо підвищується збитковість виду страхування, повинні підвищуватися і тарифи.

Переглядів: 1451 | Додав: 4grad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 01-10-2023 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
Наше опитування
Яким браузером ви користуєтеся?
Всього відповідей: 79
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2023