Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Субота, 30-09-2023, 14:00:07
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 30-09-2023,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2009 » Травень » 6 » Чому зняті мільярди доларів не повертаються в банки
22:57:37
Чому зняті мільярди доларів не повертаються в банки
Ця сума, як мінімум, утричі перевищує загальну суму кредиту МВФ (16,4 мільярди доларів), яку протягом декількох років, можливо, повинна одержати Україна. І це те, чого не вистачає уряду для практичної реалізації антикризових заходів. Тобто гроші для нового розігріву економіки в Україні є, і чималі. Але населення не поспішає повертати їх у банки України. Точніше, на практиці, воно з банків не все й забирало...

Останнім часом стало проблематичним знайти вільну банківську комірку. Саме до них перекочували готівкові вклади українців. І хоча відсотків за це банки не виплачують, навпаки, за комірку доводиться платити, українці зараз охоче йдуть на це. Криза знизила ціни на багато товарів. І ті, хто "пішов у кеш", вичікують, коли вони впадуть ще нижче, щоб скупитися задешево. Але для цього необхідно мати можливість швидко вийняти зі схованки гроші, що й забезпечує банківська комірка.

Зараз вона набагато вигідніша від депозиту, тому що багато банків однаково не виплачують за ними відсотки, та й гроші зняти зі свого рахунку в них досить проблематично. Зрозуміло, що бізнес уже давно прорахував всі ці варіанти. І зараз між різними його секторами розгортається запекла боротьба за зняті з банківських рахунків гроші. Основними конкурентами за це є ті ж банки, будівельники, торговці нерухомістю і низка інших інвестиційно привабливих секторів, наприклад - вкладення в дорогоцінні метали.

Багато з фінустанов підвищують відсоток за вкладами, зменшують термін депозитів, активно рекламують свої послуги, підкреслюючи свою надійність і оперативність у видачі грошей. Але 30-40% за кредит у гривні, які вимагають ті поодинокі українські банки, які ще не згорнули свої кредитні операції для населення, свідчать про те, що із кредитними ресурсами в банків великі проблеми, хоч вони й звично пояснюють ціну кредиту великими політичними та економічними ризиками в Україні.

Цікаво, що банки давно вже саме цим пояснюють високу, що у рази перевищує західну, вартість позикових коштів, що впливає практично на всі ціни в Україні. Тобто гроші за високі ризики вони вже взяли у вигляді високих відсотків за кредит і продовжують брати їх зі своїх клієнтів, навіть збільшуючи їх під шумок кризи.

Схоже, що українські політики старанно виконують саме це, найголовніше замовлення вітчизняного і міжнародного капіталу - створювати умови для високої плати за ризики роботи в Україні. Але, як засвідчила фінансова криза, взяти на себе вже оплачені клієнтами витрати у випадку непередбаченої ситуації, банки не поспішають. Навпаки, під час кризи вони вирішують свої проблеми за гроші вкладників, а не зменшують свої прибутки, виконуючи умови депозитних договорів. Щоб не повертати гроші вкладникам, банкіри воліють звертатися до Нацбанку із проханнями про введення тимчасової адміністрації, що за їх розрахунками все спише. І в цьому їм активно допомагають Нацбанк і уряд, вводячи тимчасові адміністрації то в одному, то в іншому банку.

Дивне поруч. Під час кризи зарплати і премії топ-менеджерів банків, як свідчить статистика, зростають у рази. Чи не за гроші вкладників, які вони не поспішають їм повертати, хоча термін депозитного договору вже давно минув?

А далі за ці ж безкоштовно позичені в населення кошти може початися скуповування здешевленого житла та інших активів в Україні. Так що питання: "Коли гроші українських вкладників повернуться у фінансову систему країни і почнуть працювати на економіку?" коректніше було б сформулювати так: "Коли заморожені вклади українців припинять збагачувати банкірів і власників банків і повернуться до їх власників?" Але українська влада чомусь не поспішає задати це закономірне питання, що випливає із кризи, українським фінансистам.

Зрозуміло, що в ситуації такої хамської поведінки із клієнтами, вкладники українських банків уже не скоро повернуться до них. Адже перед ними навіть не вибачилися. Не сказали, коли віддадуть гроші і що збираються зробити для цього. Просто зачинили двері перед носом і все. Хоча при виведенні депозитних договорів менеджери старанно записували електронні адреси і номери телефонів вкладників. На випадок, як пояснювали вони, форс-мажору. І от непередбачені обставини наступили. Але ні дзвінків, ні листів з вибаченнями та інформацією про те, що буде з їх вкладами далі, клієнти банків так і не одержали. Що відбувається з їх грішми, вони довідаються не від голів правлінь банків та їх заступників, а з газет. Хоча починаючи працювати в Україні, світові фінансові установи охоче розповідали про високі стандарти роботи, які вони привнесуть в українську економіку.

Схоже, що гранди світового бізнесу забули ці стандарти на Заході, збираючись на роботу в Україну. Незважаючи на привабливі пропозиції, які звучать із усіх боків, навчені гірким досвідом люди тепер дуже неохоче розлучаються з готівкою. Саме в цьому - головна небезпека кризи. Не тільки окремі сектори економіки, але й вся країна Україна втратила довіру власних громадян, як держава, що гарантує схоронність вкладів і можливості цивілізованого ведення бізнесу.

Найкраще, що може зробити в цій ситуації український вкладник - це сховати свої гроші в панчоху і перечекати кризу. Що зараз, власне, і відбувається.

Українська влада повинна припинити закликати вкладників відновити довіру до банківської системи. А, змусивши банки почати повертати депозити громадян, продемонструвати, що вона не віддасть свій власний народ на розтерзання світових і вітчизняних фінансових грабіжників. Без цього в умовах кризи зарплати українців будуть меншими, а прибутки чиновників і бізнесменів - більшими. Криза для банкірів - час кувати гроші. Замороженими вкладами громадян вони можуть розпоряджатися як завгодно, створюючи міцне фінансове майбутнє для своїх родин, а не власників вкладів.

Переглядів: 1712 | Додав: grad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 30-09-2023 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
Наше опитування
Яким браузером ви користуєтеся?
Всього відповідей: 79
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2023