Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Понеділок, 25-09-2023, 16:36:27
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 25-09-2023,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Січень » 27 » Бізнес відмовляється платити
16:52:48
Бізнес відмовляється платити
Підприємці вимагають від влади прийняти єдине зведення правил, що регламентують цю сферу.

Вчора за ініціативою спільного представницького органу працедавців і комунікаційної групи ESG представники малого, середнього бізнесу і влади за круглим столом розробляли рекомендації Кабміну для удосконалення процедури електронної податкової звітності.

На сьогоднішній день суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані надавати звітність в ДПАУ, Держкомстат, Пенсійний фонд, Фонд соцстрахування із тимчасової втрати працездатності та інші чисельні інстанції. Оскільки єдиний законодавчий акт, що визначає порядок представлення звітності, відсутній, кожен держорган розробив власні правила, покликані регламентувати дії платника податків і внесків. При цьому відомчі інструкції не погоджені між собою: частина їх передбачає надання звітності через оператора-посередника (таку можливість передбачили Держкомстат і Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві), а деякі лише допускають таку можливість і залишають платникові податків право присилати документи безпосередньо (ДПАУ, Пенсійний фонд, Фонд соцстрахування із тимчасової втрати працездатності).

Різниця між двома способами - в ціні. За послуги електронного документообігу - отримання електронних ключів і роботу посередника - підприємцеві потрібно заплатити 960 грн., тоді як передача документів без участі посередника безкоштовна.

Крім того, підприємці висловлюються проти передачі звітності лише через одну комерційну структуру, що діє нині, - ТОВ "Оператор електронної реєстрації і звітності". У підприємницькому середовищі стурбовані загрозою монополізації цієї сфери. Більш того, за словами члена ради підприємців при Кабміні Тетяни Зацерковної, "оператор-посередник використовує обумовлені законом обов'язки підприємців для того, щоб заробити".

Глава спільного представницького органу працедавців на національному рівні Олексій Мірошниченко вважає: оскільки держава саме на гроші платників податків розробила програмно-апаратні кодекси і замовила програмне забезпечення для передачі звітності, то використання системи електронної звітності для підприємців має бути безкоштовним. Виконавчий директор Федерації металургів Сергій Притоманов висловився проти спроб держцентрів сертифікації електронних ключів встановити для держорганів граничні тарифи на експлуатацію цифрових ключів і підписів. "Центри повинні забезпечувати держоргани цією продукцією безкоштовно", - переконаний глава федерації.

Однак справа не лише в грошах. Підприємці не упевнені в дотриманні посередником конфіденційності наданої державі в звітах інформації. Оператор, отримуючи звітні документи, може збирати інформацію про приватний бізнес. І жоден законодавчий акт не прописує відповідальність оператора за розголошування інформації.

Присутні на зустрічі представники держави висловили готовність уніфікувати правила представлення звітності в одному законодавчому акті. Перший заступник голови Держкомінформатизації Андрій Семенченко запропонував удосконалити не лише систему електронної звітності, але і ввести документообіг в режимі онлайн на всіх рівнях влади - від сільських рад до Кабміну. Перешкоджає уніфікації, за словами чиновника, різноманітність звітних документів і відсутність єдиних стандартів їх оформлення.

Учасники круглого столу заявили про намір домогтись від уряду забезпечення представлення звітності в паперовому або електронному вигляді - за бажанням платника податків, а також безкоштовного отримання електронних ключів і програмного забезпечення. Бізнес чекає і законодавчих гарантій конфіденційності передаваної через оператора-посередника інформації. Ці зміни, на думку учасників засідання, можуть бути закріплені в законі про спрощену систему оподаткування.

Як запроваджували електронну звітність

Введення податкової звітності в електронному вигляді почалося в 2004 р. коли був виданий наказ Державної податкової адміністрації №357 "Про затвердження формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків". Відтоді до формату і методики представлення електронної звітності неодноразово вносилися зміни.

У 2009 р. ДПАУ почала експериментальне використання програмного забезпечення інформаційного порталу податкової адміністрації як складової централізованої системи електронної звітності.

Наказом №168 від 6 квітня 2009 р. податкова служба запровадила централізовану систему електронної звітності платників податків.

9 вересня 2009 р. Кабінет міністрів прийняв розпорядження №1087 "Деякі питання організації електронного документообігу і звітності".

Переглядів: 1571 | Додав: grad | Теги: Пенсійний фонд, ESG, ДПАУ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 25-09-2023 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
Наше опитування
Яким браузером ви користуєтеся?
Всього відповідей: 79
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2023