Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Субота, 30-09-2023, 12:44:09
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 30-09-2023,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Січень » 29 » Примара дефолту
04:12:23
Примара дефолту
Роздутий дефіцит бюджету і держборг - саме вони стали сьогодні причиною зростання побоювань суверенних ризиків у багатьох розвинених економіках. Традиційно батьківщиною більшості суверенних ризиків були країни, що розвиваються - Росія, Аргентина та Еквадор, які за останнє десятиліття оголосили дефолти із своїх держзобов'язань, а Пакистан, Україна та Уругвай ледве змогли їх уникнути.

Але в останні роки більшість країн, що розвиваються, змогли покращити баланси бюджету, знизивши сумарний дефіцит, зменшивши співвідношення "держборг/ВВП" і скоротивши кількість розбіжностей вимог і зобов'язань за термінами погашення в структурі держборгу. В результаті сьогодні суверенний ризик - це більше проблема розвинених країн, ніж тих, що розвиваються.

І правда, зниження рейтингів, розширення суверенних спредів, аукціони із продажу держоблігацій у Великобританії, Іспанії, Ірландії і Греції, які провалились, в минулому році стали хорошим нагадуванням, що якщо розвинені країни не наведуть лад у своїх фінансах, інвестори, гравці на ринку облігацій і рейтингові агентства можуть перетворитися з друзів на ворогів.

Нинішня рецесія погіршила стан бюджетів розвинених країн. Найважче довелося державам, в яких бюджетні проблеми вже стали традицією. Проводячи невизначену фінансову політику в період економічного зростання, вони проігнорували проведення потрібних реформ. А повільне відновлення економіки і старіння населення ще більше посилять в майбутньому боргове навантаження в багатьох заможних країнах, включаючи США, Великобританію, Японію і кілька країн єврозони.

Ще страшніше виглядає монетизація дефіциту бюджету, яку вже взяли на озброєння низка розвинених держав. Почавши масові покупки коротко- і довгочасних держоблігацій, їх центробанки почали збільшувати монетарну базу в країні. У кінцевому рахунку великі монетизовані бюджетні дефіцити збільшать інфляційні очікування, що може різко збільшити прибутковість довгочасних держоблігацій і підрубати під корінь крихке відновлення економіки.

Бюджетне стимулювання - взагалі складне питання. Політиків засуджують, якщо вони вводять заходи стимулювання економіки і якщо не роблять цього. Відмовившись від стимулювання (підвищивши податки і скоротивши витрати), вони можуть штовхнути економіку назад у рецесію, а дозволивши бюджетному дефіциту зростати і далі, створять зашморг для економічного зростання.

Для країн "Клубу Середземномор'я", які входять до єврозони - Італії, Іспанії, Греції та Португалії, проблема держборгу стає ще складнішою, оскільки вони вже втратили конкурентоспроможність на світових ринках. Ці держави позбулися експортних часток на зовнішніх ринках - "віддали" їх Китаю та іншим азійським країнам з низьким рівнем доданої вартості і вартості робочих рук.

Нещодавнє різке посилення євро загострює проблему конкурентоспроможності, тому що більше знизило зростання та збільшило бюджетні дисбаланси. Тепер питання, чи захочуть ці країни провести болючу бюджетну консолідацію і девальвацію для запобігання розвитку подій за аргентинським сценарієм - вихід з валютного союзу, знецінення валюти та дефолт. Латвія і Угорщина вже продемонстрували своє бажання зробити це. Але чи захочуть піти на таке крайні заходи Греція, Іспанія та інші держави єврозони?

Японія і США останніми зіштовхнулися з люттю учасників ринку цінних паперів: долар - головна резервна валюта в світі, і міжнародні резерви, головним чином у вигляді держоблігацій та казначейських векселів США, продовжують активно зростати. Японія сама є кредитором і фінансує свій держборг переважно за рахунок ресурсів внутрішнього ринку. Але інвестори будуть все більш обережно ставитися і до цих країн, якщо вони не почнуть налагоджувати ситуацію в податково-бюджетній сфері. США - "чистий" боржник з населенням, що зростає, великими субсидіями на охорону здоров'я, повільним відновленням економіки і ризиком подальшої монетизації бюджетного дефіциту.

Японія старіє навіть швидше ніж США, економічна стагнація знижує рівень накопичень населення, а рівень держборгу підповзає до 200% від національного ВВП. Якщо на парламентських виборах у листопаді демократи програють республіканцям, з'явиться ризик, що проблема бюджетного дефіциту США так і не буде вирішена. Республіканці будуть накладати вето на підвищення податків, як демократи ветують зараз скорочення бюджетних витрат.

Але якщо для зниження реального значення свого держборгу США вирішать використовувати інфляційний податок, ризик падіння долара зросте. Іноземні кредитори США не погодяться з різким зниженням реального значення їх доларових запасів, а втеча інвесторів з долара призведе до краху цієї валюти, сплеску довгочасних відсоткових ставок і глибокої другої хвилі рецесії.

Переглядів: 1404 | Додав: grad | Теги: Україна, Пакистан, Уругвай | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 30-09-2023 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
Наше опитування
Сайту потрібен форум?
Всього відповідей: 37
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2023