Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Четвер, 28-09-2023, 05:48:46
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 28-09-2023,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Березень » 12 » Війна боржникам!
00:43:08
Війна боржникам!
8 березня в Україні розпочалася справжня війна з боржниками. Набуває чинності новий закон "Про виконавче провадження, який істотно посилює можливості в отриманні боргу: приховати своє майно стане набагато складніше, як і виїхати за кордон, не сплативши, скажімо, за світло і газ, крім того, виселитися з житла, за рішенням суду, людина відтепер буде зобов'язана в двотижневий термін замість двомісячного.

Однак закон вводить заборону на вилучення вашої єдиної квартири, якщо борг не перевищує 9400 гривень. Також з'явилася відповідальність за погрози і побої держвиконавців розлюченими боржниками. Тепер винного не тільки оштрафують на 1700-2400 грн., але й можуть посадити на 2-5 років. А от дію або бездіяльність держвиконавця як кредитору, так і боржника можна лише оскаржити письмово його начальнику і чекати відповіді.

Як пише газета Сегодня, українці до закону ставляться по-різному. За закон ті, хто, наприклад, роками не може домогтися отримання заборгованих аліментів. Ну а проти, звичайно, ті, у кого є борги за кредитами або комунальними платежами.

За словами правознавця Василя Мірошниченка, закон допоможе хоч якось почати справлятися з кризою заборгованостей, які люди не хочуть платити, незважаючи на рішення судів. "Суттєво повинен прискоритися процес стягнення боргу, тому що раніше кожне рішення виконавець зобов'язаний був узгоджувати з боржником, а за новим законом, це не потрібно. Правильно, що виконавці отримали право безкоштовного доступу до всіх баз, в які занесено майно боржника - бази БТІ ( квартири), ДАІ (автомобілі), земельний кадастр, - говорить Мірошниченко. - Логічно, що держвиконавці безпосередньо (а не через МВС) отримали право обмежувати виїзд боржників за кордон, тому що через забюрократизованість процедури багато тих, хто заборгували великі суми, встигають назавжди виїхати".

Адвокат Тетяна Монтян вважає, що "зараз борги віддають тільки боягузи і лохи": "Хотілося, щоб він допоміг виконання судових рішень, а в це віриться насилу. Виконавці і раніше, мало зацікавлені у вибиванні мільйонних боргів - у цьому випадку хабарі за затягування справи набагато перевищують премію за його виконання".

10 основних фішок "стягувального закону"

Житла не позбавлять, якщо ви винні до 10 000 грн.

Якщо сума боргу не перевищує 10 розмірів мінімальної зарплати (з 1 січня - 9410 грн.), заборонено звертати стягнення на єдине житло боржника і ділянку землі, на якій воно розташоване.

Іншими словами, якщо ви винні більше 9410 грн. і компенсувати їх за рахунок того, що маєте, не можете - вашу єдину квартиру можуть забрати. В цьому випадку людина або купить менше за площею житло (якщо залишок після виплати боргу це дозволить), або їй доведеться знімати чужі кути.

Другу квартиру можна заарештувати за невеликий борг

Держвиконавець отримав право стягувати борг за рахунок майна, в тому числі нерухомості, оскільки тепер він вирішує, що з вас узяти.

Юрист Василь Мірошниченко говорить, що в старому законі боржник мав право сам визначати, на яке майно в першу чергу накладається стягнення, в новому цього немає. Але зазначено, що виконавець повинен стягувати борг за рахунок майна тільки в розмірі і обсязі, необхідному для погашення боргу, оплати виконавчих дій (наприклад, при арешті і вилучення автомобіля - виклик евакуатора) і всіх штрафів. Тобто, якщо в людини є дві квартири і машина - і борг 5000 грн., то не можна за це заарештувати квартиру, - тільки авто. Тобто квартиру за мізерний борг можуть заарештувати, тільки якщо заарештовувати більше нічого (ні ТБ, ні меблів, ні техніки), і якщо це ваша друга квартира. Але це може й обернутися на втрату житла за невеликий борг, якщо комусь (тому, хто має владу або банку) сподобалося ваше житло чи він просто хоче насолити: квартиру за рішенням суду продадуть нібито на аукціоні, але набагато дешевше за ринкову ціну, заберуть стягувачу тисячу і витрати на суди, а залишок повернуть вам.

На виїзд: два тижні замість двох місяців

Той, кого виселяють з житла за борги, зобов'язаний звільнити його в двотижневий термін. Після його закінчення держвиконавець може виселити його в будь-який момент (раніше було протягом 60 днів).

Приховати майно стало непросто

Для перевірки, яким майном ви володієте, судовий виконавець отримав безкоштовний доступ до всіх баз: БТІ, МРЕВ, земельного кадастру. Раніше боржникам (тим же аліментника) вдавалося вдавати з себе "бідних родичів", говорять виконавці.

Як будуть збувати арештоване

Побутова техніка, рухоме майно вартістю до 2550 грн. і дорожче (якщо не заперечує боржник) продається через комісійну торгівлю, а нерухомість, автомобілі, морські, річкові та повітряні судна - тільки на аукціонах.

За борг з аліментів "настукають" міліції

За борг з аліментів більше трьох місяців виконавець має право продати майно боржника. Якщо не платити аліменти півроку і більше, настає кримінальна відповідальність (штраф 1700-3400 грн. або громадські роботи 80-120 годин, або виправроботи до 1 року або обмеження волі до 2 років).

Невиїзді

Держвиконавець має право через суд тимчасово обмежити право виїзду боржника-фізособи або керівника боржника-юрособи за межі України, поки не буде виконано рішення суду - щодо сплати будь-якого боргу (від кредиту та "комуналки" до аліментів) або виселенню. Це стосується закордонних відряджень, туристичних поїздок, виїзду на ПМЖ.

Штраф за ігнор

За ігнорування, невиконання боржником без поважних причин вимоги держвиконавця, а також за невідновлення на роботі незаконно звільненого керівником підприємства - штраф 240-680 грн. При повторному невиконанні - подвійний штраф і притягнення до кримінальної відповідальності (раніше такого не було).

Премії для завзятих виконавців

Держвиконавець, який своєчасно забезпечив виконання виконавчого документа в повному обсязі, отримує 5% від суми збору, взятого з боржника, але не більше 50 не оподатковуваних податком мінімумів (НМ дорівнює 17 гривень), тобто до 850 грн. Раніше було 2%, або 240 грн.

За погрози - штраф, за опір - арешт

За вплив на держвиконавця в будь-якій формі (умовляння, погрози, спроба дати хабар) з метою перешкоди виконання ним службових обов'язків - штраф до 100 НМ (1700 грн.) або виправработи до 1 року, або арешт до 3 місяців. За опір держвиконавцю (недопуск його в квартиру, перешкоджання вилученню майна або автомобіля) - штраф 100-200 НМ (1700-2400 грн.) або арешт на 3-6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років. За застосування насильства до держвиконавця або загрозу насильства (наприклад: "Я тебе вб'ю!") - обмеження волі до 5 років або позбавлення волі на 2-5 років. Зараз не карається.

Олександр Панченко

Переглядів: 2222 | Додав: grad | Теги: борги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 28-09-2023 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
Наше опитування
Де Ви поповнюєте свiй мобiльний телефон?
Всього відповідей: 608
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2023