Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Четвер, 18-07-2024, 05:52:07
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 18-07-2024,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2008 » Листопад » 22 » Торгівля доларом: інші правила
22:30:46
Торгівля доларом: інші правила
На найбільш непередбаченому ринку України - чергові нововведення. НБУ вирішив провести інтервенцію на міжбанку у формі валютного аукціону. Комерційні фінансові установи відразу відреагували на дії регулятора. У відповідь на звуження валютного коридору вони ввели комісію на валютні операції. До чого призведе такий фінансовий креатив, дізнавалася інтернет-газета "СЕЙЧАС".

Валютний ринок України щільно підсів на інтервенції Національного банку. Варто було регулятору один день, у вівторок, не вийти з доларом на міжбанк, курс американської валюти відразу підскочив на кілька копійок. Нововведення у вигляді валютного аукціону навряд чи допоможе збити ажіотаж. Принаймні, у найближчій перспективі, вважають експерти.

Під маскою аукціону

Новину про перший валютний аукціон банкіри порахували гарним знаком. Це була можливість самостійно впливати на валютний курс - хоча б і в рамках установленого НБУ коридору. Як було сказано в телеграмі Нацбанку, потенційний покупець повинен подати заявку, в якій вказати курс іноземної валюти до гривні з точністю до двох знаків після коми в межах 5,8854 грн./$ (офіційний курс на 19 листопада п.р.) +/- 2%. Тобто заявки на покупку валюти повинні були бути в межах 5,77 - 6,0 гривень за 1 долар США. Передбачалося, що заявки будуть задовольнятися, починаючи з найвищого курсу.

Але на ділі вийшло так, що НБУ продавав валюту за єдиним для всіх охочих курсом - 5,98 грн./$. Навіть ті, хто мав бажання заплатити більше, не мали такої можливості. Аукціон в результаті виявився звичайною інтервенцією. Але банкіри задоволені і таким результатом. Будь-яка можливість купити валюту - вже добре. "Проведення валютних аукціонів НБУ дозволить більш виважено встановлювати валютний курс гривні. Хотілося б, щоб НБУ при цьому не обмежував істотно обсяги продажів валюти, тому що це здатне викликати прискорену девальвацію гривні. У перспективі було б добре, щоб ці аукціони стали постійними і НБУ не тільки продавав валюту, але й купував її в банків", - розповів радник голови правління "Укргазбанку" Олександр Охрименко.

Проводити торги саме у формі аукціону вигідно в першу чергу самому Нацбанку. Насамперед, щоб визначити реальну потребу ринку у валюті. На думку керівника інформаційно-аналітичного центру "Форекс-клуб" Миколи Івченка, аукціони дозволять НБУ побачити реальну, а не спекулятивну, потребу у валюті. "Вони не можуть зрозуміти, звідки береться попит щодня на $1 млрд. За рахунок аукціону вони хочуть побачити, звідки він. Швидше за все, спекулятивні пропозиції будуть ігноруватися", - припустив експерт . На його думку, цим методом можна знизити попит на валюту з боку імпортерів та експортерів реального, а не фіктивного, товару.

Можливо, цим і пояснюється небажання Нацбанку продавати долар на аукціоні вище встановленого курсу. Але швидко зробити ринок прозорим не вийде. І щоб розібратися в його структурі, регулятору знадобиться кілька тижнів, вважає експерти.

Націнка вовка для вівці

Тим часом фінансові установи, пристосовуючись до правил НБУ на міжбанку, встановлюють власні закони для клієнтів. От вже кілька днів купити валюту не тільки в обмінниках, але й у банківських касах проблематично. Торгувати доларом, євро і навіть рублем невигідно. Правила Нацбанку, що встановили обмеження прибутку в 1,5% вартості, за якою він продає банкам валюту, зробили процес продажу вкрай невигідним, пояснив фінансовий директор "Простобанк-консалтинг" Олександр Сєдих. " Банки можуть заробити максимум 9 коп. за існуючого курсу НБУ. Раніше це було 20-25 коп. Але вони зазнають втрат - потрібно завезти валюту, виплатити зарплату співробітникам", - пояснює експерт ринку.

Єдиний вихід для банкірів досягти колишніх прибутків - ввести комісію на продаж валюти в касах. Зараз вона коливається в межах 1,5-3,5%. Це дозволяє банкам і виконувати обмеження НБУ, і заробити свої 25 коп.

Експерти вважають, що незабаром валюта в банківських касах припинить бути дефіцитом. Комісія з продажу знову зробить цю операцію прибутковою. І відмовлятися від неї найближчим часом банкіри не мають наміру. "У майбутньому, якщо НБУ зніме тверді обмеження з відхилення готівкового курсу від офіційного, можна буде відмовитися і від отримання банками комісії за продаж валюти", - припустив Охрименко.

Всі в тінь

Поки банки налагоджують продажі валют за новою схемою, у комісійних з'явилися гарячі супротивники. Своє категоричне несхвалення висловив парламентський комітет з питань банківської діяльності. Його члени вважають подібний заробіток незаконним. "Витрати банків на проведення операцій з продажу валюти не змінилися, а встановлена Нацбанком курсова маржа на операції купівлі-продажу валюти повністю забезпечує їх прибутковість", - говориться в повідомленні комітету.

Парламентарії закликають Нацбанк втрутитися, але регулятор поки не вбачає в поведінці комерційних банків нічого поганого. А от покупці шукають альтернативу обмінникам і касам. Менеджер однієї зі столичних компаній Андрій Радченко розплачується за орендовану квартиру американськими грішми. Митарства з пошуку долара в банках та обмінних конторах змусили його шукати інший спосіб обміну. "У мене є знайомий, який одержує зарплату в доларах. Ми з ним домовилися, що він буде міняти мені потрібну суму щомісяця. Поки за 6 гривень за долар, а там видно буде", - розповів Андрій.

Попит народжує пропозицію. У кого немає знайомих - щасливих власників валютних зарплат, ті йдуть до мінял. Чорний валютний ринок активно відроджується. Це вже визнають і банкіри, і представники НБУ. От тільки методи боротьби з конкурентом на валютному ринку поки не придумали.

Переглядів: 1593 | Додав: 4grad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 18-07-2024 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
Наше опитування
Де Ви поповнюєте свiй мобiльний телефон?
Всього відповідей: 608
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2024