Саїйт рекламно – інформаційних оголошень Понеділок, 22-07-2024, 03:48:25
Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
Меню сайту
Google
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
ОПТ - 22-07-2024,
MA-TEKS

ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ 2018 ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

represents the channel

Представляет канал

Repräsentiert die Kanal

blogspot
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2009 » Листопад » 8 » Підвищення зарплат зупинить криза
12:59:24
Підвищення зарплат зупинить криза
Міжнародна організація праці (МОП) в оновленій редакції "Глобальної доповіді про заробітну плату за 2009 р." стверджує, що однією з причин глобальної економічної кризи стало сповільнення зростання заробітної плати протягом десятиліття, що передувало кризі.

Експерти МОП вважають, що стагнація зростання зарплат в порівнянні зі зростанням продуктивності, у поєднанні зі зростаючою нерівністю, стала одним із чинників, що призвели до кризи, оскільки в цих умовах єдиним для домогосподарств способом розширити своє споживання стала позика грошей у банків, зокрема - іпотечні кредити.

Аби надалі забезпечити економічну і соціальну стійкість, Міжнародна організація праці рекомендує владі й бізнесу відновити взаємозв'язок між зростанням продуктивності та збільшенням заробітної плати. "Компаніям слід підвищувати конкурентоспроможність насамперед за рахунок підвищення продуктивності, а не за рахунок скорочення вартості робочої сили, а працівники повинні мати в своєму розпорядженні досить дієві інструменти переговорів, що дозволяють їм відстоювати свою заробітну плату", - говорить Мануела Томей, директор програми умов праці і зайнятості МОП і керівник групи авторів доповіді.

В період світової економічної кризи темпи зростання заробітної плати значно сповільнилися. У 53 державах світу, дані по які доступні (цифр по Китаю немає), зростання заробітної плати скоротилося в середньому з 4,3% в 2007 р. до 1,4% в 2008 р. Ситуація погіршилась в 2009 р.: в першому кварталі майже в половині з 35 країн, по яких Міжнародна організація праці зібрала дані, відзначено зниження реальних зарплат у порівнянні з середнім рівнем зарплат в 2008 р. "В 12 державах - членах "Великої двадцятки" (Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Канада, Мексика, Росія, США, Туреччина, Південна Африка, Південна Корея і Японія) зростання реальної середньої заробітної плати скоротилося з 1% в 2007 р. до -0,2% у 2008 р.", - відзначають автори дослідження.

Знецінення зарплат визнається серйозною перешкодою на шляху до відновлення попиту споживачів і відновлення глобальної ділової активності. "Незважаючи на ознаки, що свідчать про можливе відновлення економіки, ми чекаємо скорочення зростання місячних зарплат в 2009 р. Це є наслідком труднощів 2008 р., коли економічна криза зробила болючий вплив на розмір заробітної плати", - відзначає старший економіст Міжнародної організації праці Патрік Белзер. "Зниження заробітної плати призводить до скорочення такого необхідного економіці попиту і підриває загальний рівень упевненості в суспільстві", - говорить Мануела Томей.

Автори доповіді відзначають, що частко причиною зниження заробітної плати є перехід на скорочений робочий день. Особливу заклопотаність в МОП викликають затримки, що почастішали, з виплатою зарплати. Так, в Україні і Росії, де проблема затримок з виплатою заробітної плати існувала і раніше, криза ще більше погіршила ситуацію з оплатою праці. Зниження реальної заробітної плати, що "триває, породжує серйозні сумніви щодо реальних масштабів економічного оздоровлення, особливо якщо уряди дуже рано приступають до згортання антикризових заходів", - сказано в повідомленні організації.

При цьому Міжнародна організація праці виступає проти практики виплати величезних бонусів і преміальних працівникам фінансової галузі. Автори дослідження вважають, що надмірні бонуси, що виплачуються незалежно від трудового внеску працівника, також зробили свій внесок у світову фінансову кризу. На їхню думку, виплата таких бонусів у фінансовому секторі призвела до спотворення всієї системи заохочення за ефективну працю і стимулювала практику короткострокових ризиків.

Експерти МОП схвалили, що і розвинені, і країни, що розвиваються, останніми роками підвищили рівень своєї мінімальної заробітної плати. Так, в 2008 р. половина з 86 країн, включаючи США, Росію, Японію і Бразилію, збільшили рівень мінімальної заробітної плати вище рівня інфляції. Зі свого боку автори доповіді пропонують поєднувати інструмент встановлення мінімальної заробітної плати також з іншими заходами з підтримки доходів: скороченням податків, соціальним діалогом і колективними переговорами. На думку експертів з Міжнародної організації праці, підвищення рівня мінімальної заробітної плати в різних країнах світу свідчить про заклопотаність влади у зв'язку зі зростаючою нерівністю і низьким рівнем оплати праці.

Переглядів: 1551 | Додав: grad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Водохреща 2019

Вы смотрели я смотрю тоже?: Кобзон умер: как Украина запомнила "звезду-авторит...

дискуссия успокаивает и вдохновляет надежду на то, что мир не так уж плох КРУГОСВЕТКА

4G, 4,5G в Украине шок И когда это будет

Випускний на площі під дощем шкільний випуск 2018

Червоноград Випускний 2018

Повне відео - Випускний 2018 у Червонограді.

2018 ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

КИЕВ ВСТРЕЧА ДЖОН И ЕВА КРУГОСВЕТКА

Выпускной и последний звонок

Випускний і останній дзвоник

Монетизация

Коллаборация, или сотрудничество

Я в шоке от клубники в 2018 году на рынке - снег в Карпатах какие цены в Украине Клубника соль мука сахар гречка Город Львов Ровно Луцк Ковель

Купить носки оптом от производителя 1opto.com.ua

панчішно-шкарпеткова фабрика eve1in.com

купить шкарпетки оптом

Носки Оптом 22-07-2024 eve1in.com Перейти на сайт Мы онлайн, задавайте вопросы!

Шоки, какие дороги в Украине


Google

Custom Search


Купить носки оптом от производителя

optom socks wholesale noski-optom noskioptom duna opt kamis shop

купить шкарпетки оптом

Welcome! Lviv  Львов. промо Tylko we Lwowie  Утром я еду во Львов. 01  Дороги Украины до Львова. 02  Монастырь и церковь Святого Онуфрия Львова. 03  улицы Богдана Хмельницкого Львова и увидели. 04 Выходной день для перевозки во Львове. 05  это Украина 2018. 06  Мэр Львова в поддержку Сенцова. 07 

Автобус, лимузин, дороги, Карпаты, Украина, Bus, limousine, road, Carpathian Mountains, Ukraine,

Город полностью затоплен затопило после ливня the city flooded the flood місто затопило потоп Вулиці затопило наводнение ВЕСЬ ГОРОД ЗАТОПИЛО ВОДОЙ! SHTORMAGEDDON ШТОРМАГЕДДОН

  главаря "ДНР" жизнь и смерть Захарченко

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html УБИТ Захарченко

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...

Вы смотрели я смотрю тоже?: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть гла...: УБИТ Захарченко : главаря "ДНР" жизнь и смерть главаря Весь путь главаря террористов "ДНР" Захарченка Александр Захар...

http://1opto.blogspot.com/2018/09/blog-post.html

Водохреща 2019

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

погода в Украине осенью Лето продлится до ноября

avatar
Наше опитування
Яким браузером ви користуєтеся?
Всього відповідей: 79
Пошук
eve1in.com Саїйт
купити шкарпетки червоноград
оптом от производителя
панчішна фабрика каталог
шкарпетки львів
чоловічі шкарпетки
виробництво шкарпеток червоноград
шкарпетки купити
netstore.com.ua
уплотнитель для деревянных дверей deventer клей для дерева раколл уплотнитель для деревянных окон deventer
blogspot
Copyright MyCorp © 2024